СР 13. Комунікаційні пристрої

The пристроїв зв’язку це пристрої, які генерують та / або приймають аналогові або цифрові сигнали, що дозволяють обмінюватися інформацією. Ці засоби були створені людиною протягом всієї її історичної еволюції.

 У загальному випадку, пристрій зв’язку — це будь-який пристрій, який може використовуватися для передачі повідомлення.

Нині вони є основними героями комунікаційних технологій (ІКТ).

Комп’ютери або комп’ютери є найбільш репрезентативними пристроями зв’язку.

 Ці електронні машини були розроблені для прийому, обробки даних та перетворення їх у інформацію.

Як пристрої зв’язку, комп’ютери швидше і ефективніше порівняно з іншими традиційними пристроями, такими як телефон і пошта.

9 прикладів пристроїв зв’язку

1- Модем

Це пристрій, який перетворює цифрові сигнали в аналогові сигнали через процес, який називається модуляцією, і аналогові сигнали в цифровий через демодуляцію.

Її функція полягає в тому, щоб посилати модулюючий сигнал через інший сигнал, званий носієм. Модем виник з необхідності спілкування комп’ютерів для обміну даними між ними.

2- Перемикач

Це цифровий пристрій, що використовується для взаємозв’язку комп’ютеризованого обладнання, або сегментів мережі, утвореної ними. Його також називають комутатором.

Вона працює з логічним об’єднанням розділів однієї мережі, фільтруючи інформацію для її оптимізації з точки зору продуктивності та безпеки.

3- Маршрутизатор

Його також називають маршрутизатором або маршрутизатором пакетів. Цей пристрій дозволяє використовувати кілька IP-адрес в межах однієї мережі, що дозволяє створювати підмережі.

4- Стільниковий телефон

Це бездротовий електронний пристрій для доступу до мобільної телефонії. Вона називається стільниковою, оскільки кожна з повторюваних антен, що входять до складу мережі, складається з комірок.

5- Довгострокові пристрої

Цей тип пристроїв з’єднаний через розгалужену мережу, яка забезпечує зв’язок міжміського зв’язку за допомогою вбудованої локальної мережі.

Міжміські телефонні дзвінки відбуваються за допомогою цифрової модуляції аналогових несучих сигналів.

6. Супутникова телефонія

Супутникові телефони дозволяють ефективно спілкуватися в самих віддалених місцях на Землі.

Ці пристрої використовують одну й ту ж мобільну технологію, знаходячи низькоорбітальні супутники, які обертаються в просторі.

Коли зв’язок із супутником встановлюється, сигнал перенаправляється на станцію зв’язку на землі.

7- На основі VOIP

Технологія VOIP складається з передачі телефонних сигналів вперед і назад через Інтернет.

Телефонні розмови, засновані на пристроях цієї технології, різкіші в порівнянні зі звичайною телефонією.

8- GPS

 Цей пристрій дозволяє визначити точне і точне положення об’єкта на Землі. Він використовується для визначення місця розташування дітей, людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Він також використовується для розміщення транспортних засобів як запобіжного заходу проти крадіжки.

9 — Аугментативні пристрої

Доповнення або допомога — це комунікаційні пристрої, які надають голос людям з обмеженими можливостями, дозволяючи їм висловлюватися, не маючи необхідності допомагати іншим людям.